AUS Construction, Energy, Industry and Trade CO.

Hakkımızda


Firmamız, yıllarca beraber çalışan ve başarılı bir ekip ve bu ekibin zamanında iş bitirme tecrübesi ışığında kurulmuştur. AUS İnşaat deneyimli personeli, uluslararası projelerde gerçekleştirdiği ile kendilerini güvenilir ve rekabetçi olarak kanıtlamıştır. AUS İnşaat personelinin daha iyi performans göstermesi için eğitime çok önem verir. Bu sayede müşteri memnuniyetinin yüksek düzeyde karşılayacağını garanti eder ve bunu temel şirket politikası için ilke edinir.

AUS İnşaat olarak uzun vadeli bir büyüme ile dinamiklere en uygun çözümleri hazırlayarak ve teknolojimizi güncelleyerek bu sektörde rekabetçi ve kalıcı olmayı arzu etmekteyiz. Daha müreffeh ve daha güçlü dünyaya hizmet etmek için yanınızdayız!

Ulaştırma, altyapı, üstyapı, enerji, havaalanı vb. Alanlarda artan yaşam standartlarına katkıda bulunmak. Sürekli kârlılık kazanırken sürekli büyüyen bir kuruluş olmak, ulus ve kendisi için katma değer yaratmak. Bunlarla birlikte sosyal ve toplumsal sorumluluk bilinciyle, çevre dostu olmak ve kusursuzluğa ulaşmak. Çağın teknolojik olanaklarından yararlanarak, endüstride model olarak hareket eden seçilmiş bir şirket olmak, dünyadaki inşaat sektöründe var olan önkoşul: dayanıklılık, kalite ve güvenilirliği taşımak.

Tesadüfler sonucu başarı elde edilemez. En büyük şirketlerin gücünün kaçınılmaz kaynağı bilgi ve bilgilerin birikimidir. Şirketimiz bilgi birikimini ileri teknoloji ile harmanlar ve yüksek kaliteli işler yapar.

image description
DEĞERLERİMİZ

İŞİMİZİ DOĞRU YAPMAK

Daha iyi bir gelecek için doğruluğa tam bağlılık ile çalışıyoruz.
DEĞERLERİMİZ

SÜREKLİ GELİŞİM & FARKINDALIK

Öğrenmenin sonu olmadığına inanırız, çünkü bilginin bize sonsuz fırsatlar sunduğunu biliriz.
DEĞERLERİMİZ

HERKESE SAYGI

Nerede ve hangi coğrafyada bulunursak bulunalım, tüm insanlara ve kültürlere saygı duyarız.
DEĞERLERİMİZ

GÜVENİ İNŞA ETMEK

Güvenin işimizin başlangıç noktası olduğuna inanırız.
Uzman Olduğumuz

Hizmetlerimiz

Altyapı Hizmetleri
100%
Üstyapı Hizmetleri
100%
Ulaşım Hizmetleri
100%
Havaalanı & Havaüssü Hizmetleri
100%
Elektrik ve GES_RES Enerji Hizmetleri
100%
Birlikte Çalıştığımız

Referanslarımız

Venco Imtiaz Contracting Co.

Venco Imtiaz Contracting Co.

Ministry of public works Kabul/Afghanistan

Ministry of public works Kabul/Afghanistan